Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630613

Vahetusevanem Ülemiste Jyski

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hei! Olen Ülemiste kaupluse juhataja. Otsin endale appi asjalikku VAHETUSEVANEMAT, kes aitaks juhtida kaupluse igapäevatööd, eesmärgiga toetada ettevõtte kasvueesmärkide saavutamist, suurendades käivet ja hoides kulusid kontrolli all.

Nõudmised kandidaadile

Oled töökas, iseseisev, sõbralik, kohusetundlik ja aus
Oskad näha väikestes asjades suurt pilti.
Hindad hea tujuga töötamist, meeskonnatunnet

  • Paindlik tööaeg ja töökoormus Sa saad veeta oma sünnipäeva koos lähedaste ja sõpradega ning meie maksame Sulle selle päeva eest ikkagi palka
  • Sul on toetav ja ühtehoidev meeskond
  • Iga päev toob Sulle uusi väljakutseid Töö on füüsiliselt aktiivne ja Sa saad kõndida tööpäeva jooksul vähemalt 10000 sammu
  • Kutsu oma sõbrad ka meile tööle ning preemiaks saad meilt 100 € ning kinkekaardi
  • Lisaks põhipalgale, on võimalus teenida müügiboonuseid.

Tööpakkumise number
#630613

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 1030 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2019

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 150 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.

Vaata rohkem