Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635344

Vahetusevanem Trahteris (osaline koormus)

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kochi Aidad otsivad oma kollektiivi osalise koormusega (0,5-0,75 kohta) vahetusevanemat.

Vahetusevanema ülesanded:
* töö organiseerimine ning kontroll
* töötajate juhtimine ning motiveerimine
* uute töötajate juhendamine
* klienditeenindus
* teenindajate abistamine
* broneeringutega tegelemine
* probleemide lahendamine
* kauba tellimine
* inventuuri läbiviimine
* Kochi Aitade ning juhtkonna esindamine

Nõudmised kandidaadile

* ausus
* avatud suhtleja
* müügitöö
* rõõmsameelsus
* abivalmidus
* korrektsus
* puhtuse armastus
* isiklik initsiatiiv
* meeskonnatöö valmidus
* organiseerimisvõime
* võime taluda pingelist tööd
* inglise keele oskus
* soome keele oskus (suhtlustasandil)
* eelnev töökogemus toitlustus- ja teenindusvaldkonnas
* meeskonna juhtimise kogemus
* majanduslik mõtlemine
* kehtestav käitumisviis

Ettevõte pakub

* meeldivat töökeskkonda ja eneseteostusvõimalusi
* lisaboonuseid tulemusliku töö korral
* oma töötaja soodustusi ettevõtte kontsernis
* sporditoetus
* gripivaktsiini kompenseerimine

Lisainfo

Kandideerijatega võtame jooksvalt ühendust ning võimalusel täidame vaba ametikoha juba enne kuulutuse tähtaega.

NB! Oodatud on ainult täisealised kandidaadid!

Tööpakkumise number
#635344

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 600 - 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2020

Kui oled lähiminevikus sõitnud Helsingisse ja kasutanud selleks Tallinki laeva, siis oled kindlasti märganud, et Tallinki terminali kõrval on valmis saanud 19. sajandi lõpus mõjuka Tallinna kaupmehe Joachim Christian Kochi poolt rajatud aidad, mis on saanud uue sisu ja otstarbe. 300-kohaline rahvuslikus stiilis trahter Kochi Ait koos mikro-õlletehasega pakub ehedat eesti toitu nii mõisa-, talupoja, kaupmehe kui ka linnakodaniku söögilaualt. Juurde saab rüübata oma pruulikojas kogenud õllemeistri käe all valminud mitut sorti elavat õlut ja ka kõikvõimalikku muud keelekastet. Trahter on avatud kell 8-22, nädalalõppudel kell 8-02. Ettetellimisel pakume hommikubuffeed. Lisaks on menüüs igal argipäeval uued päevapakkumised.

Vaata rohkem