Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57482

Vahetusevanem- tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vahetuse töö organiseerimine plaani täitmiseks;
toodangu kvaliteedi tagamine;
osalemine tootearenduses;
osalemine uue tehnoloogia juurutamises;
tootmispersonali väljaõpetamine ja nende töökvaliteedi kontrollimine;
aruandluse koostamine;
normdokumentatsiooni väljatöötamine ja juurutamine.

Ootused kandidaadile

erialane kõrgem- või keskeriharidus;
erialane töökogemus;
juhtimiskogemus;
eesti ja vene keele oskus;
tekstitöötlus- ja tabelarvutusprogrammi kasutamisoskus;
kasuks tuleb HansaRaama programmi tundmine.

huvitavat ja pingelist tööd kaasaegses toiduainetetööstuses;
head eneseteostusvõimalust;
tulemustest sõltuvat töötasu;
kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#57482