Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58816

Vahetusevanem Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • pesijate meeskonna juhtimine ja töö organiseerimine töövahetuses
  • klientide teenindamine ja nõustamine
  • osalemine töötajate valikul ja väljaõppe korraldamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • head suhtlemisoskust nii eesti kui vene keeles
  • töötahet
  • pingetaluvust suhtlemisel klientidega
  • B-kategooria juhilubade olemasolu ja head sõiduoskust
  • teadmisi tehnikast ja sõidukitest
  • positiivsust
  • aktiivset eluhoiakut
  • vanust vähemalt 25 aastat

Ettevõte pakub

  • väljaõpet koha peal
  • võimalust töötada oma ala juhtivas ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda
  • töötulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel (hommikune vahetus kl. 7:00-15:00 ja õhtune vahetus 15:00-23:00).

Tööpakkumise number
#58816