Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553705

Vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi aktiivset, optimistliku eluhoiakuga dünaamilist isiksust kes hakkab juhtima, kontrollima ja vastutama restorani töö eest.

Tööülesanded:
Restorani teeninduse igapäevane juhtimine ja korraldamine.
Suure külaliste arvu korral laudade teenindamine.
Luua meeskonnas positiivset meeleolu.
Oskab organiseerida enda ja teiste tööd ning säilitada rahu ka pingelistes olukordades.
Tööajagraafikute koostamine.
Organiseerida enda ja teiste tööd ning säilitada rahu ka pingelistes olukordades.
Tellida restorani tööks vajalikud tarvikud.

Ootused kandidaadile

Vähemalt 3-aastane teeninduskogemus restoranis.
Hea arvutioskus, programmide Word, Excel ja Power Pointi tundmine.
Eesti, inglise ja vene keele oskus.
Kasuks tuleb soome keele oskus.

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimeline töötasu.
Motiveeriv boonussüsteem.
Karjäärivõimalus.

Tööpakkumise number
#553705

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2018
Kuulutus sisestati:
27. august 2018

We are group active in the Food and hospitality, operating six restaurant in Tallinn, with a cumulative staff of more that 100 people. Our brands are Tule, Wine Library, Revalia, Old Estonia, caffe Centrale and Klaaspärlimäng, and Yoga Residence.

Vaata rohkem