Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170550

Vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vahetusevanema põhilisteks tööülesanneteks on klientide sõbralik ja kõrgetasemeline teenindamine Reval Hotel Centrali erinevates toitlustuskohtades, efektiivne töökorraldus (s.h töögraafikute koostamine, töötajate juhendamine jms.), kauba tellimine ning inventuuride läbiviimine.

Ootused kandidaadile

- vähemalt aastane töökogemus toitlustuse valdkonnas
- sõbralik, suhtlemis- ja koostööaldis
- korrektne ja kohusetundlik
- riigikeele oskus kõrgtasemel, suhtlemistasandil inglise, soome ja vene keele oskus
- hea pingetaluvus
- arvuti kasutamise oskus
- kasuks tuleb MICROS kassasüsteemi tundmine

- meeldivat, turvalist, kaasaegset ja pidevalt arenevat töökeskkonda rahvusvahelises hotelliketis
- omapere soodustusi
- toredat meeskonda

Lisainfo

Usume, et meie meeskonnaliikmed lisavad väärtust ja kvaliteeti meie ärile. Inimesed on meie edu võti. Reval hotellikett on alati olnud huvitatud leidmaks oma meeskonda professionaalseid, töökaid, pühendunuid ja initsiatiivikaid inimesi. Kui Sa tahad teenindada ja teha kõik selleks, et kliendil oleks meie juures hea olla, oled õige inimene töötama Baltimaade suurimas hotelliketis Reval.

Tööpakkumise number
#170550

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2008

*** Hotell kesklinnas, 245 tuba + toitlustus- ja konverentsiteenus.

Eesti, Läti, Leedu 3 maad, üks hotellikett Norra perefirmale Wilhemsen kuuluv Reval Hotels on Baltimaade suurim, pidevalt arenev ja laienev hotellikett. Reval hotelliketil on Baltimaades kokku kümme hotelli.

Vaata rohkem