2023-08-23 14:48:55

Vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
1000 - 1260 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime uut pereliiget Tallinna A1000Marketiss (Varraku 12) vahetusevanema ametikohale (lapsehoolduspuhkuse asendaja)!

Vahetusevanemana oled kaupluse juhataja parem käsi ja tugisammas.

Kui Sinus pulbitseb soov võtta rohkem vastutust inimeste juhtimisel, soovid ennast panna proovile ja panustada ettevõtte arengusse, oled energiline, positiivne, uudishimulik ja Sul on julgust teha asju teistmoodi ning Sa orinteerud kaubandusmaastikul nagu skaut metsas siis JUST SIND ME OTSIMEGI!

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:

  • meeskonnatöö oskust ja koostöövõimet
  • planeerimise ja prognoosimise oskust
  • väga head suhtlemise- ja enesekehtestamise oskust
  • enda ja teiste tegevuse kontroll ja arendamine
  • kasuks tulevad erialased teadmised ja varasem kogemus sarnasel ametikohal
  • valmisolekut töötada 12-tunnistes vahetustes graafiku alusel

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • konkureerivat töötasu
  • arenguvõimalusi ettevõtte siseselt
  • kaasaaegseid töötingimusi
  • megaägedat ja toetavat tiimi

Nõutav on tervisetõendi olemasolu.

Kandidaatidega võetakse ühendust jooksvalt, sobivusel tööle asumine esimesel võimalusel.