Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673015

Vahetusevanem-sorteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 20. oktoober 2020
Kuulutus aegub:19. november 2020

Töö kirjeldus

Vahetusevanem- sorteerija töö tulemusel on vajalikud sissekanded andmebaasidesse tehtud, mittevastavused registreeritud, tootmine koos väljaveoga planeeritud, koos meeskonnaga on sorteeritud materjalid vastavalt nõuetele, misläbi on materjalidele antud uus võimalus saada taaskasutatud.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat on eeskätt töökas ja hoolas, tunneb arvutit ja tal on huvi töö tulemuste vastu ning oskus võtta meeskonnas liidriroll.

Pakume tempokat tööd edukas ettevõttes, käte kiirusest ja meeskonnatöö tulemustest sõltuvat töötasu ning sõbralikku meeskonda. Tööaeg on E-R 8.00-16.30

Lisainfo

Lisainfo telefonil 58 606 039

Tööpakkumise number
#673015

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem