Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629474

Vahetusevanem Sillamäe sadamasse

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda vahetusevanemat.

Vahetusevanema põhieesmärgiks on korraldada efektiivselt vagunite tühjendamist ja puistekauba vastuvõttu ladudesse läbi 3 laadimisjaama,

hoida laadimisjaamad ja väetiseterminali territoorium ladude ümbruses puhtana ja korras. Et töö sujuks ja kaubad ilusasti ladudesse mahuks, planeerid vagunite liiklust, tehnika kasutamise ja tagad juhina ohutu töö ja meeskonna liikmete arengu.

Ootused kandidaadile

Vahetusevanemalt ootame oskust juhtida oma meeskonda ja tööprotsesse. Sinu alluvuses töötab 5 dokker-operaatorit ja igas vahetuses lisaks renditööjõud.

Ootame Sinult head organiseerimisvõimet ja logistilist mõtlemist.

Oled oma meeskonna eestvedaja ja leiad lahendusi, Sinu kompetentsideks on otsustusvõime ja pingetaluvus keeruliste olukordade lahendamisel.

Arvutioskus on vajalik igapäevase kontoritarkvara kasutamisel ja programmi töötulemuste sisestamisel.

Vajalik hea suhtlemisoskus vene keeles, eesti keele hea oskus ja tõstetehnika juhtimise kogemus tuleb kasuks Sinu edasise karjääri ja heade koolitusvõimaluste kasutamisel.

Pakume Sulle tähendusega tööd ja kindlustame, et igav ei hakka Sul kunagi. Maksame töötasu Eesti keskmise lähedal ja võimalust teenida boonust.

SilSteve töötab ööpäevaringselt, Sina töötad 12-tunnistes vahetustes ja ka öösiti. Meil kehtib 4-kuuline summeeritud tööaja arvestamine.

Tööpakkumise number
#629474

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2020

SilSteves töötab täna 94 inimest, oleme Ida-Virumaal, Sillamäe sadama territooriumil asuv kasvav keskmise suurusega ettevõte. Meil töötavad pühendunud ja töökad inimesed.
Pakume oma klientidele kaupade lastimis-ja lossimistöid ning sellega seonduvaid teenuseid.
Meie terminalides töötavad erineva tehnikaga professionaalsed mehed ja naised.
Iga meie inimene on eriline ja meile oluline. Hoiame töötajakogemuse standardit kõrgel ja hindame mitmekesisust. Nii ettevõtte kasv kui realiseeruv sisemine järelkasv annab meile võimalusi värvata uusi töötajaid.
Meie töötaja on rõõmsameelne, positiivse ellusuhtumisega ja teab, et maailm muutub.
Sarnase suhtumisega töötajaid ka värbame. Muutuvates oludes töötades kohaneme kiiresti ja aitame ka oma töötajatel sellega toime tulla.

Vaata rohkem