Värsked tööpakkumised

Vahetusevanem-mehaanik (Jüris)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586391

Tööpakkumise number

586391

Töö kirjeldus

  • Tagada toruliini sujuv ja efektiivne töö ning kvaliteetse toodangu valmistamine minimaalsete plaaniväliste seisakutega ja minimaalsete toorainekadudega
  • Heakorra hoidmine tootmishallis
  • tooraine ettevedu ja etteandmine
  • praaktoodangu tükeldamine ja/või purustamine ning pakendamine
  • liini seadistamine

Nõudmised kandidaadile

- Hea rutiini taluvus ja valmisolek füüsiliseks tööks
- Tõstukijuhi lubade olemasolu tuleb kasuks (vajadusel koolitame)
- Eesti keele oskus kõnes/kirjas heal tasemel
- Töökus, täpsus ja kiire õppimisvõime
- Kohusetundlik
- Tehniline taiplikkus
- Planeerimisoskus

Ettevõte pakub

- Paindlikku vahetustega tööaega
- Kaasaegseid töötingimusi ja vahendeid
- motiveerivat palgasüsteemi kus palk sõltub töötulemustest

Tööaeg: Tööaeg vastavalt töögraafikule 08:00-20:00 või 20:00-08:00, väljaarvatud nädalavahetuseti.

Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik

Töökoht: Aruküla tee 65, Jüri alevik

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
20. märts 2019
Brutopalk:
Alates 1200 kuni 1700 EUR kuus

Innovative Water Systems on Eesti kapitalil põhinev pumplate tootmisele keskenduv ettevõte, mis aitab oma pumplate ja muude keskkonnaalaste toodete abiga lahendada vee kogumise, töötlemise ja ülepumpamise küsimused. Oleme Eesti turul tegutsenud aastast 2007 ja selle aja jooksul kindlustanud oma positsiooni kui stabiilne ning usaldusväärne partner vee- ning kanalisatsioonivaldkonnas.