Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #661370

Vahetusevanem Maxima Logistikakeskuses (kuivladu)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 1. august 2020
Kuulutus aegub: 2. august 2020

Töö kirjeldus

Peamised ülesanded:

  • kuivlao tellimuste kvaliteetse ja õigeaegse komplekteerimise tagamine
  • töövahetuse ülesannete planeerimine ja selle täitmise kontroll
  • efektiivne ja lojaalne inimressursside juhtimine ja tööülesannete jaotus vahetuse käigus

Töökoht asub Maxima Logistikakeskuses, kuivlaos, aadressil Õlleköögi tee 24, Rae vald
Töö toimub vahetustega (3 päeva tööl/ 3 päeva vaba). Tööaeg: 9.00-21.00.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • eelnevat töökogemust logistika valdkonnas juhtival ametikohal
  • head tööprotsessi ja inimressurside organiseerimisoskust
  • head pingetaluvust, kohusetundlikkust ja algatusvõimelisust
  • eesti ja vene keele oskust (B1-B2 tase)
  • head arvuti kasutamise oskust

Kasuks tuleb Vision arvutiprogrammi tundmine

Tööpakkumise number
#661370

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2020
Kuulutus sisestati:
1. august 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem