Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #459565

Vahetusevanem (kondiiter)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kondiitrite töö planeerimine ja organiseerimine oma vahetuses
  • Tootmisplaani ja päevaplaani alusel tööpäeva organiseerimine
  • Kalkulatsioonide koostamine ja nende alusel tooraine tellimine ja vastuvõtmine
  • Töötajatele tööülesannete jagamine, nende juhendamine ja järelevalve teostamine, uute töötajate väljaõpetamine
  • Vajadusel ise kondiitritoodete valmistamine
  • Järelevalve ja kontrolli teostamine toodete valmistamisel, toodete kvaliteedi ja ohutuse tagamine
  • Osalemine uute toodete väljatöötamisel koostöös tootearendusjuhiga
  • Kuulumine ettevõtte juhtrühma, osalemine koosolekutel ja koolitustel

Ootused kandidaadile

  • Kondiitri- või toidutehnoloogiaalane eriharidus
  • Vähemalt 2-aastane töökogemus kondiitrivaldkonnas
  • Väga hea suhtlemis-, organiseerimis- ja meeskonnatööoskus
  • Ausus, konkreetsus, iseseisvus ja kohusetundlikkus
  • Hea eesti keele oskus
  • Kasuks tuleb juhtimisalane kogemus

  • Konkurentsivõimelist põhipalka ning vastavalt tulemustele lisatasu
  • Transporti tööle ning toitlustust väikese tasu eest
  • Igakuist spordikompensatsiooni
  • Võimalust täiendada end erialastel koolitustel
  • Meeskondlikke ühisüritusi

Lisaküsimuste korral palume pöörduda aadressil heleen.anderson(at)cvo.ee (CVO Recruitment, Konsultant).

Töökoht asub Harjumaal Tallinna piiril.

Tööpakkumise number
#459565