Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517079

Vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tagab vahetuse plaanilise ülesande täitmise;
  • Tagab vahetuse katkematu töö ja jaotab inimressurssi;
  • Kontrollib tarvikuid ja toorainet, täiendab varusid ja peab nende üle arvestust, et tagada katkematu tootmistsükkel;
  • Kontrollib tootmisdistsipliini ja tööohutust.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus;
  • Varasem erialane töökogemus;
  • Töökogemus juhtival ametipositsioonil vähemalt 3 aastat.
  • Hea pingetaluvus;
  • Hea suhtlemisoskus;
  • Õppimisvõimelisus;
  • Soov töötada tootmisvaldkonnas.

Ettevõte pakub

  • Mitmekesist vahetustega tööd;
  • Võimalus panna teadmisi ja oskusi proovile põnevas valdkonnas;
  • Erialast koolitust;
  • Motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#517079

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2018

Poorbetoonplokke ROCLITE tootev Roclite OÜ tehas Ahtmes on Ida-Virumaa regioonis arvestatav tootmisettevõte. Patenteeritud keskkonnasäästlik tootmine ning kaasaegsed Masa-Henke (Saksamaa) poolt tarnitud tootmisliinid võimaldavad valmistada müüriplokke, mille kvaliteeti hindavad Eesti, Läti ja Leedu, aga ka Soome, Rootsi ning Venemaa Peterburi piirkonna ehitajad.
Ootame oma meeskonda:

Vaata rohkem