Vahetusevanem
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536719

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisprotsesside efektiivsuse tagamine;
  • töö käigus tekkivate probleemide operatiivne lahendamine;
  • töögraafikute jälgimine ja kontroll;
  • tellimuste tähtaegse täitmise ja ressursside efektiivse
kasutamise eest vastutamine;
  • kvaliteedinõuete järgimine;
  • inventuurides osalemine.

Töö on graafiku alusel (pikk ja lühike nädal). Ainult päevased vahetused.

Ootused kandidaadile

  • arvutikasutusoskus;
  • juhtimiskogemus (soovitavalt toidutootmise ettevõttes);
  • oskus juhtida inimesi ja protsesse;
  • eesti ja vene keel suhtlustasandil;
  • soov ja oskus töötada meeskonnas;
  • hea pingetaluvus, täpsus, kiirus.

Kasuks tuleb B-kategooria autojuhiloa olemasolu.

Ettevõte pakub

  • toetavat meeskonda;
  • kaasaegseid töövahendeid;
  • tähtajatut töölepingut;
  • Loo spordikeskuse kasutamise võimalust;
  • töökogemust tuntud rahvusvahelises ettevõttes;
  • võimalust professionaalseks arenguks

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Vibeliku tee 21e, Loo, 74201 Harju maakond.

Bussid Tallinnast 106, 106A, 106B, 104A, 104B. Peatus Loo.

Tööpakkumise number
#536719

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
23. mai 2018

Lunden Food OÜ on 11-aastane toiduainetööstus. Asume Tallinna lähedal Loo alevikus, Vibeliku tee 21E – Tallinna piirist ca 4 km Peterburi poole sõites. Valmistame erinevaid toite (võileivad, salatid, magustoidud, sushi jt ) Soome ja Eesti turule, aga samuti reisilaevade restoranidele. Äripäev on meid kolmel korral valinud Eesti parimaks toidutööstuseks. Ettevõttes töötab hetkel üle 300 töötaja.

Seoses sellega kutsume tööle tublisid, positiivseid ja edasipürgivaid inimesi.

Tule liitu meie meeskonnaga!

Vaata rohkem