Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150417

Vahetuse vanem/valvur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaitseliit Tartu Maleva valvekompanii tegeleb Tartu linnas Kaitseväe objektide valve ja kaitse korraldamisega.

Ootused kandidaadile

Eesti Vabariigi kodakondsus;
läbitud ajateenistus või Kaitseliidu baasväljaõppekursuse läbimine;
soovitavalt eelnev töökogemus turvatöötajana ja Kaitseliitu kuulumine;
keskharidus.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi,
töövahendeid ja -tehnikat;
täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#150417

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
5. mai 2008

Värbamiskeskus tegeleb personali otsinguga Eesti Kaitseväele.

Vaata rohkem