Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288472

Vahetuse vanem/Rakvere

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- vahetuse jooksul kaupluse töökorraldust ja nõutavatest seadustest kinnipidamise tagamine
- kaupade tellimine, vastuvõtt, müügiloleku tagamine ning vajadusel väljapanek müügisaalis
- laovarude jälgimine ja inventuuride läbiviimine
- töötajate töögraafikute koostamine

Ootused kandidaadile

- töökogemus jaekaubanduses
- kaubanduse korraldamisega seotud normatiivaktide tundmine
- oskus teisi suunata, iseseisvus, aktiivsus
- eesti ja vene keele oskus
- hea arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

- stabiilset palka
- sotsiaalseid tagatisi
- tasuta lõunasööke
- erinevaid motivatsioonipakette
- tööalaseid tasuta koolitusi

Lisainfo

Kaupluse asukoht: Tallinna mnt 11, Rakvere
Kaupluse direktor: tel. 3244143

Tööpakkumise number
#288472

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. november 2012
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2012

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku 430 kauplust Leedus, Lätis, Eesti ja Bulgaarias.

Vaata rohkem