VAHETUSE VANEM TÖÖAJAGA NÄDALAVAHETUSEL (reedest pühapäevani)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420702

Tööpakkumise number

420702

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga võtame tööle:

VAHETUSE VANEM NÄDALAVAHETUSEL (LAUPÄEVITI JA PÜHAPÄEVITI)

TÖÖÜLESANDED:

  • Vahetuse töö korraldamine ja kontroll (tootmisplaanis planeeritud töö jaotamine tootmistöölistele, vajadusel töövahendite väljastamine, probleemide lahendamine, töötulemuste kontroll jne)
  • Töö tootmisprogrammiga (andmete sisestamine, info kogumine)
  • Tootmisruumides korra tagamine (puhtus, nõetele vastav ladustamine jne)
  • Muud lihtsamad jooksvad ülesanded ja tööd tootmises

Nõudmised kandidaadile

  • VALMISOLEK 12-TUNNISTEKS VAHETUSTEKS (PÄEVANE, ÖINE VAHETUS)
  • EESTI JA VENE KEELE OSKUS VÄHEMALT KESKTASEMEL
  • EELNEV TÖÖKOGEMUS (METALLI)TÖÖSTUSES

Kasuks tuleb tõstuki juhtimise õigus

Ettevõte pakub

  • Turvalist töökeskkonda ja vajadusel väljaõpet
  • Võimalust ettevõttesiseseks arenguks
  • Põhipalka ja tulemustasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2016
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2016

CUTform OÜ on Jüri Tehnopargis asuv ja kiirelt arenev metallide töötlemisega tegelev ettevõte. Seoses töömahu kasvuga pakume tööd mitmetele vabadele ametikohtade.