Värsked tööpakkumised

Vahetuse vanem teenindusvaldkonnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93870

Tööpakkumise number

93870

Töö kirjeldus

- klientide korrektne teenindamine
- vahetuse töö koordineerimine ja motiveerimine
- baari kaupade tellimine, baaris toimuva eest vastutamine
- vajadusel klientidele pakkumise koostamine (menüü koostamine)
- inventuuri läbiviimine ja selle eest vastutamine
- päeva kassa kokkuarvestamine, vastutamine
- restorani teeninduse ja kvaliteedi edendamine ja koostöö juhtkonnaga
- peokeskuse pidulaudade ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- vanus 25-35 eluaastat
- korrektne välimus
- kohusetunne
- kasuks tuleb eelnev töökogemus toitlustuses

Ettevõte pakub

- tööd arenevas ettevõttes
- nooruslikku töökollektiivi
- tööd graafiku alusel
- imeilusat maja (www.peokeskus.ee)

Lisainfo

Saata CV koos FOTO (nõutav) ja palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. märts 2007
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2007

Vaata www.peokeskus.ee.

Detsember 2006 avasime "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones.
Keskuses on avatud köögiga 70 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la carte restoran
"Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 1 peosaal ja saunakompleks. Pakume pulmade,
juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.