Värsked tööpakkumised

Vahetuse vanem teenindusvaldkonnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 67136

Tööpakkumise number

67136

Töö kirjeldus

2006 aastal suvel avame "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones.
Keskuses on avatud köögiga 70 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la carte restoran
"Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 3 peosaali ja saunakompleks.
Pakume veel pulmade, juubelite, pidude ja konverentsite korraldamise teenust.

Tööülesanded:

- klientide korrektne teenindamine
- vahetuse töö koordineerimine ja motiveerimine
- baari kaupade tellimine, baaris toimuva eest vastutamine
- vajadusel klientidele pakkumise koostamine (menüü koostamine)
- inventuuri läbiviimine ja selle eest vastutamine
- päeva kassa kokkuarvestamine, vastutamine
- restorani teeninduse ja kvaliteedi edendamine ja koostöö juhtkonnaga
- peokeskuse pidulaudade ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- vanus 25-35 eluaastat
- korrektne välimus
- kohusetunne
- kasuks tuleb eelnev töökogemus toitlustuses

Ettevõte pakub

- tööd arenevas ettevõttes
- nooruslikku töökollektiivi
- tööd graafiku alusel

Lisainfo

Saata CV koos FOTO (nõutav) ja palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
12. mai 2006

2006 aastal avame "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones.
"Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 3 peosaali ja saunakompleks. Pakume pulmade,
juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.