Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126093

Vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on kvaliteettrükistele orienteeritud trükikoda Tartu linnas.
Vahetusvanema tööülesanneteks on trükijärgse töö häireteta korraldamine, logistika graafikute toimimine, töötajate juhtimine-suunamine ja jooksvate probleemide lahendamine.

Ootused kandidaadile

* töötajate juhtimise kogemust, kohusetunnet ja täpsust
* huvi trükinduse vastu
* tehnilist taipu ja julgust-soovi tehnilises vallas end täiendada
* B-kat. autojuhilube

Ettevõte pakub

* püsivat, arendavat ja huvitavat tööd
* ühtehoidvat abistavat kollektiivi
* väljaõpet ettevõttes

Tööpakkumise number
#126093