Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119713

Vahetuse vanem (Tammsaare Säästumarket)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töövahetuse müügiprotsessi juhtimine
  • müügiaruannete vormistamine
  • rahade käitlemine,
  • kaupade tellimine, vastuvõtt ja ladustamine ning väljapanek,
  • vajadusel klientide teenindamine kassas
  • müügisaali korrashoid
  • juhataja asendamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev samalaadne töökogemus
  • valmis töötama efektiivselt ka pingelistes olukordades
  • hea eesti keele oskusega
  • valmis töötama meeskonnas
  • hea arvutioskus

Ettevõte pakub

  • Väike ja sõbralik kollektiiv
  • Hea meeskonnatöö
  • Palju arenemisvõimalusi
  • Põhipalk + motiveeriv tulemuspalk
  • Väljaõpe ja huvitavad koolitused

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma cv läbi CV Keskuse, täida meie kodulehel www.smarket.ee cv vorm või vestle kaupluse juhatajaga.

Tööpakkumise number
#119713

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
16. august 2007

Säästumarket on discounter tüüpi toidu- ja esmatarbekaupu pakkuv kauplustekett, mis tänu kiirele arengule on tõusnud juhtivaks jaemüügiketiks Eestis. Hetkel tegutseb üle terve Eesti 50 Säästumarketit.

Vaata rohkem