Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44350

VAHETUSE VANEM

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • komplekteerijate töö juhendamine ja kontrollimine
  • uute töötajate väljaõppe korraldamine ja meeskonda liitmine
  • komplekteerijate töö- ja puhkeaegade planeerimine
  • töörõivaste ja isikukaitsevahendite väljastamine ja arvestuse pidamine
  • kaupade paigutuse organiseerimine komplekteerimistsoonis
  • FIFO meetodi jälgimine ja kontroll komplekteerimisel
  • komplekteerimisplatsi korrashoiu tagamine

Nõudmised kandidaadile

  • laomajanduse alaseid algteadmisi ja oskuseid
  • eelnev töökogemus logistika valdkonnas (soovitatavalt vahetuse vanema ametikohal)
  • tahtmist ja oskust juhtida ja motiveerida alluvaid
  • head suhtlemis- ning arvutioskust (Word, Excel)
  • iseseisvat tegutsemisvõimet ja oskust organiseerida oma tööd
  • energilisust, järjekindlust, head pingetaluvust
  • valmisolekut vahetustega tööks
  • keskharidus

Ettevõte pakub

  • võimalust areneda koos ettevõttega
  • konkurentsivõimelist töötulemustest sõltuvat palka
  • vahetustega tööd (s.h öötöö)

Lisainfo

Kui olete huvitatud meie pakkumisest, siis palun saatke oma:

  • Elulookirjeldus
  • Avaldus koos palga- või hüvitussooviga

Vastused palume saata kas e-posti aadressil annika@via3l.ee või AS Via 3L, Vesse tn 1, 11415 TALLINN. Märgusõna "Vahetuse vanem"

Tööpakkumise number
#44350

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. mai 2005
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2005

Via 3L on üks suurematest Eestis jaotuslogistikat pakkuvatest ettevõtetest. Ettevõtte eesmärkideks on:

  • olla neutraalne ostukanal kaubandusettevõtetele
  • tagada tänapäeva nõudmistele vastav teenindamine
  • olla avatud ja hea koostööpartner nii tootjatele kui maaletoojatele

    Vaata rohkem