Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52227

Vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vahetuse vanem on esmatasandi juht, kelle põhiülesanneteks on jooksva laotöö koordineerimine vahetuse jooksul ja komplekteerijate juhtimine (vahetuses ca 30 - 40 inimest), nende tulemuslikkuse tagamine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Alluvatega töötamise kogemus, tahe ja oskus juhtida inimesi
  • Kasuks tulevad laomajandusalased teadmised ja varasem laotöö kogemus
  • Arvuti kasutamise oskus vähemalt algtasemel
  • Kohusetundlikkus ja püsivus
  • Füüsiline vastupidavus
  • Eesti ja vene keele oskus
  • Valmisolek vahetustega tööks (7.00 - 15.30, 15.00 - 23.30, 23.00 - 06.00)

Ettevõte pakub

  • Töökohta arenevas ettevõttes
  • Vahvat ja tegusat meeskonda
  • Töö tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist tasu

Lisainfo

Kui soovid kandideerida, siis saada elulookirjeldus (CV) e-posti aadressil personal@smarten.ee või faksi numbril 6135 810 hiljemalt 10.oktoobriks 2005.

Tööpakkumise number
#52227

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
28. september 2005

Smarten Logistics kuulub juhtivate logistikaettevõtete hulka Eestis. Meie eesmärk on pakkuda partneritele nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi.

Vaata rohkem