Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166732

Vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

„Travel“ toidukoha klientide sõbralik ja kiire teenindamine, vahetuse töö kordineerimine, kaupade tellimine, inventuuride läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Pakutav töö on just Sulle kui:
Pead lugu maitsvast toidust ning hindad sõbralikku teenindust
Oled töökas ja kohusetundlik
Sa hindad meeskonnatöö tulemuslikkust
Sul on varasem töökogemus toitlustus valdkonnas

Ettevõte pakub

Sõbralikku kaasaegset töökeskkonda ning toetavat meeskonda
Stabiilset töökeskkonda arenevas ettevõttes
Karjääri- ja isiklikuarengu võimalusi
Mitmeid huvitavaid koolitusi: veinikoolitus, kohvikoolitus, müügikoolitus jne

Tööpakkumise number
#166732

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2008

Restoran „Travel“ asub renoveeritud Balti jaama peahoones keskaegse vanalinna läheduses. Restoran Travel on kokkusaamis koht reisihimulistele inimestele ning neile, kes otsivad maitseelamusi. Restorani menüü on inspireeritud erinevate maade ja mandrite köökidest.

Vaata rohkem