Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56491

Vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*kaupluse töö korraldamine vahetuse jooksul

Ootused kandidaadile

*praktiline töökogemus juhina jaekaubanduses
*kaubanduse korraldamisega seotud normatiivaktide tundmine
*oskus teisi suunata, iseseisvus, aktiivsus, pingetaluvus
*hea eesti keele oskus
*arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

*palju tööd kaasaegses ja meeldivas keskkonnas
*sõbralikku kollektiivi
*enesetäiendamis- ja koolitamisvõimalusi
*konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Soovime leida energilist, positiivse ellusuhtumisega töötajat, kes tagaks tõrgeteta vahetuse töö.

Tööpakkumise number
#56491