Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58216

Vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vahetuse vanema tööks on ca 25 töötajaga tootmisüksuse efektiivne juhtimine.
Vahetuse vanem vastutab toodangu tarnekindluse, tootlikkuse tagamise, kvaliteedi ning personali ja tootmisprotsesside arendamise eest. Töökäskude koostamisel kasutab Scala tootmisjuhtimismoodulit arvutis.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame tehnilist eriharidust, metallide tehnoloogia tundmist, töötajate juhtimisoskust, organiseerimis- ja algatusvõimet, kiiret probleemide lahendamise oskust.
Vajalik heal tasemel suuline ja kirjalik eesti keel ja suhtlemistasemel vene keele oskus.

Eeliseks on töötajate juhtimiskogemus tootmisettevõttes.

Vastutusrikast ja huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes koos väärilise palgaga. Kaasaegset töökeskkonda ja täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#58216