Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149042

Vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupluse töö korraldamine oma vahetuse ajal;
kaubatellimuste tegemine;
kaupade vastuvõtmine, kaupade ja dokumentide vastavuse kontroll;
kaupade varustamine hinnasiltidega;
klientide nõustamine ja teenindamine, klientidelt tellimuste vastuvõtmine;
sularahaprotseduuride täitmine;
inventuurides osalemine.

Ootused kandidaadile

Kesk- või kutsekeskharidus, soovitavalt kaubandusalane;
kaubanduse ja/või müügialane töökogemus;
hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil;
arvutikasutamise oskus;
organiseerimisvõime;
ausus, täpsus, kohusetundlikkus;
hea suhtlemisoskus, orienteeritus koostööle.

Kasuks tuleb:
võõrkeelte oskus;
teadmised müügi- ja laoarvestuse programmist BUUM;
huvi sisekujunduse vastu.

Pakume huvitavat tööd kiirelt arenevas ettevõttes,stabiilset töösuhet, nüüdisaegset töökeskkonda, toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Lasnamäel suvel avatavas Tähesaju kaubanduskeskuses.

Tööpakkumise number
#149042

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. mai 2008
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2008

AS Evelekt asutati 1994 aastal. Alates 1997 aastast on meie põhitegevuseks mööbli ja sisustuskaupade maaletoomine, hulgi- ning jaemüük. Peamisteks kaubagruppideks täna on toolid, seifid, rotang- ja käsitöömööbel, koloniaalmööbel, lai valik suvemööblit, keraamilisi lillepotte ja sisustuselemente. Partneriteks kauba hankimisel on tunnustatud mööbli ja sisustuskaupade tootjad paljudest riikidest (valdavalt Aasiast).Tänaseks on välja arendatud 7 kauplusest koosnev kaupluste kett (kauplustega Tallinnas, Tartus , Valgas ja Jõhvis), kogu Eestit hõlmav edasimüüjate võrk ning kontaktid edasimüüjatega Lätis, Leedus ja Soomes. Seisuga märts 2008 töötab AS-is Evelekt 84 töötajat.
Seoses uue kaupluse avamisega

Vaata rohkem