Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142685

Vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kööki vahetuse vanemat, kelle igapäeva töökohustuste hulka kuulub vahetuse igapäevase töö organiseerimine, tootmisest väljuvate toodete vastavuse garanteerimine spetsifikatsioonidele ja kvaliteedinõuetele. Kontroll toiduvalmistamise tehnoloogia üle. Köögi tarbeks vajaliku toormaterjali õigeaegne tellimine, kauba vastuvõtmine, ladude kontroll.

Ootused kandidaadile

head suhtlemisoskust
köögitöö tundmist ja eelnevat töökogemust;
kasuks tuleb eesti ja inglise keele valdamine
head arvuti kasutamise oskust
meeskonnatöövalmidus
toiduhügieeni nõuetest kinnipidamine
valmidus töötada vahetusgraafiku alusel (pikk- ja lühikene nädal)

Ettevõte pakub

stabiilset töösuhet
huvitavat ja vastutusrikast tööd
tööd graafiku alusel
kaasaegset töökeskkonda
pikemas perspektiivis arenguvõimalusi teistes baltimaade köökides

Lisainfo

vahetuse vanem töötab otses tootmisjuhi alluvuses. vahetuses alluvaid sõltuvalt hooajast 9-15

Tööpakkumise number
#142685

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 55 - 70 €/tunnis
Kuulutus aegub:
27. märts 2008
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2008

Oleme juba 10 aastat toitlustusega tegelev väliskapitalil põhinev firma. Meie põhitööks on toitude valmistamine lennukite pardale. Meie missiooniks on pakkuda reisijatele suurepärast maitseelamust reisides lennukitega. Oleme loonud oma töötajatele meeldiva tööõhkkonna tublis ja töökas meeskonnas.

Vaata rohkem