Värsked tööpakkumised

Vahetuse vanem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107443

Tööpakkumise number

107443

Töö kirjeldus

Kaupluse töö korraldamine oma vahetuse ajal;
kaubatellimuste tegemine;
kaupade vastuvõtmine, kaupade ja dokumentide vastavuse kontroll;
kaupade varustamine hinnasiltidega;
klientide nõustamine ja teenindamine, klientidelt tellimuste vastuvõtmine;
inkassatsiooni korraldamine;
inventuurides osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Kesk- või kutsekeskharidus, soovitavalt kaubandusalane;
kaubanduse ja/või müügialane töökogemus;
hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil;
arvutikasutamise oskus;
organiseerimisvõime;
ausus, täpsus, kohusetundlikkus;
hea suhtlemisoskus, orienteeritus koostööle.

Kasuks tuleb:
võõrkeelte oskus;
teadmised müügi- ja laoarvestuse programmist BUUM;
huvi sisekujunduse vastu.

Pakume tööd kiirelt arenevas ettevõttes ja tulevikku suunatud ärivaldkonnas. Rohkelt võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks ning koolitust ja konkurentsivõimelist palka. Meil on kogemusi, mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2007
Kuulutus sisestati:
8. mai 2007

Sisustuskaubamaja AS rajab Pärnusse Papiniidu Ärikeskusse uudse ja omanäolise kontseptsiooniga kaubamaja, kus eelkõige on panustatud ostja mugavusele ja kõrgendatud teenindustasemele.
Pakume rikkalikus valikus kaupu nõudliku maitsega sisustushuvilisele nii tuppa kui õue, kontorisse ja suvilasse. Avaras kaupluses leidub palju huvitavat neile, kes parasjagu kodu kujundamise, või uute sisustusideede otsimisega tegelevad. Külastajaid ootavad positiivsed üllatused, meilt saab kaasa hea tuju pikas ajaks. Pakume kingi-ideid ja soovitusi erinevateks elujuhtumiteks.