Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718216

Vahetuse vanem Otepää Maximas (Valga mnt 1b)

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupluse meeskonna igapäevase töö organiseerimise

  • töötajate juhendamise ja toetamise

  • sujuva klienditeeninduse tagamise kaupluses

  • vajadusel kaupade planeerimise ja tellimise

Ootused kandidaadile

  • omad varasemat töökogemust klienditeenindajana

  • oled hea suhtleja ja valmis meeskonnatööks

  • oskad kasutada kontoritarkvara

  • räägid suhtlustasandil eesti keelt

  • oled kohusetundlik ja hea pingetaluvusega

  • kasuks tuleb inglise keele oskus

Tööpakkumise number
#718216

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem