Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154601

Vahetuse vanem (Narva)

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- vahetuse jooksul kaupluse töökorraldust ja nõutavatest seadustest kinnipidamise tagamine
- kaupade tellimine, vastuvõtt, müügiloleku tagamine ning vajadusel väljapanek müügisaalis
- laovarude jälgimine ja inventuuride läbiviimine
- töötajate töögraafikute koostamine

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus antud ametil toiduainete jaekaubanduses
- kaubanduse korraldamisega seotud normatiivaktide ja arvestusdokumentide tundmine
- oskus teisi suunata, iseseisvus, aktiivsus
- hea eesti ja vene keele oskus
- väga hea arvutioskus(MS Excel,MS Word,SAP,Outlook)

- kiiret karjääri ja arengu võimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- dünaamilist tööd parimas meeskonnas
- hindamatut praktilist töökogemust
- motiveerivat töötasu
- tööalast koolitust
- toetavat meeskonda

Lisainfo

Kui tunned,et see on Sinu võimalus,kandideeri kohe või võta meiega ühendust.

Tööpakkumise number
#154601

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2008

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku 419 kauplust Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias.

Vaata rohkem