Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166960

Vahetuse vanem (Männiku)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupluse töö korraldamine vahetuse jooksul

Ootused kandidaadile

- töökogemus jaekaubanduses
- oskus teisi suunata, iseseisvus, aktiivsus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel

- perspektiivset tööd Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- hea töö eest head palka
- tööalase koolituse ja karjääri võimalust
- toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#166960

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2008

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA Eesti OÜ omab kokku 425 kauplust Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda uusi töötajaid

Vaata rohkem