Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152448

Vahetuse vanem Kuressaares

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*kaupluse töö korraldamine vahetuse jooksul

Ootused kandidaadile

*praktiline töökogemus juhina jaekaubanduses
*kaubanduse korraldamisega seotud normatiivaktide tundmine
*oskus teisi suunata, iseseisvus, aktiivsus, pingetaluvus
*hea eesti keele oskus
*arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

*palju tööd kaasaegses ja meeldivas keskkonnas
*sõbralikku kollektiivi
*enesetäiendamis- ja koolitamisvõimalusi
*konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Soovime leida Kuressaare Koduextra kauplusse energilist, positiivse ellusuhtumisega töötajat, kes tagaks tõrgeteta vahetuse töö.

Tööpakkumise number
#152448

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
19. mai 2008

Koduextra kauplused asuvad Tallinnas, Tartus, Viljandis ja alates oktoobrikuust ka Kuresaares. Meie kaupluseketi kaubavalik hõlmab majapidamiskaupu, kodukeemiat, aiakaupu, vabaajakaupu, tööriistu, koduelektroonikat ja autokaupu.

Vaata rohkem