Värsked tööpakkumised

VAHETUSE VANEM Koduekstra Viimsi keskuse kauplusesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 558126

Tööpakkumise number

558126

Firma nimi peidetud VAHETUSE VANEM Koduekstra Viimsi keskuse kauplusesse

Töö kirjeldus

Otsime KODUEKSTRA Viimsi keskuse kauplusesse töökat ja sõbralikku VAHETUSE VANEMAT.

Tööülesanded:
- kaupluse igapäevatöö korraldamine
- kaupade vastuvõtmine, tellimine ja hinnastamine
- väljapanekute, allahindluste ja mahakandmiste korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Omadused, mida ootame vahetuse vanemalt:
- soov suhelda kaastöötajate ja klientidega ning koostöövalmidus
- heasoovlikkus ja kliendikeskne lähenemine
- iseseisvus ja kehtestamisoskus
- töötahe, kohusetunne ja tulemustele orienteeritus
- ausus ja kohusetunne
- meeskonnajuhtimise oskus, hea suhtlemis- ja väljendusoskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- väljaõpet ja koolitusi
- huvitavat, vastutusrikast ja palju suhtlemist võimaldavat tööd
- arenguvõimalusi
- toetust sisseelamisel

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
18. september 2018

Koduekstra OÜ on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett. Ketis on 26 kauplust, mis paiknevad üle Eesti suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes.

Koduekstra kaubavalikus on enam kui 25 000 toodet alates igapäevastest esmatarbekaupadest kuni ajakohaste hooajatoodeteni. Otse tootjatelt tarnitud lai valik kaupu tagab sortimendi kordumatuse ja soodsa hinnataseme. Ettevõttes töötab 200 asjatundlikku ja pühendunud töötajat, kes kõik pingutavad selle nimel, et klientide ostukogemus oleks alati kodune, meeldiv ja meeldejääv.