Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430722

Vahetuse vanem kaupluses Põlva Edu Konsum

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lisaks müüja-kassapidaja tööülesannetele
korraldab igapäevast tööd kaupluse juhataja äraolekul,
lahendab tööalaseid probleeme,
suhtleb klientidega,
jälgib kaupade realiseerimisaegu,
töötleb dokumente

Ootused kandidaadile

On eelnevalt müüjana töötanud,
omab tahet juhtida,
on võimeline töötama mitme ülesandega,
on võimeline vastutama

Ettevõte pakub

Pakume mitmekülgset huvitavat tööd,
väljaõpet ja koolitusi,
vajadusel sõidukulu hüvitamist

Tööpakkumise number
#430722

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2016
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2016

Põlva Tarbijate Ühistu on suurim tööpakkuja Põlva maakonnas.
Meil töötab ligi 300 töötajat 32 kaupluses.

Toitlustusteenust pakuvad Põlva Kaubamaja kohvik ja kondiitritsehh.

Tartu maakonnas omame ühte kauplust- Ülenurme Konsum.

Vaata rohkem