Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176005

Vahetuse vanem (Jõhvi)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupluse töö efektiivne ja majanduslikult kasumlik juhtimine;
  • vahetuse vanemate, teenindajate ja muu kaupluse personali töö korraldamine ja juhtimine;
  • töögraafikute koostamine, tööaja arvestuse pidamine;
  • kauba tellimuste koostamine ja edastamine kesklattu või hankijatele;
  • kaupade vastuvõtmise ja saatedokumentide kontrolli tagamine;

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgem haridus või selle omandamine;
  • töökogemus kaubanduse valdkonnas;
  • nõutav on eesti keele oskus kõnes ja kirjas (kasuks tuleb vene keele oskus);
  • arvutiga töötamise kogemus;
  • ausus ja kohusetundlikkus;

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda;
  • tööd pidevalt arenevas ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist ja töötulemustele orienteeritud palka;
  • firmasisest arenguvõimalust;
  • suurepärast eneseteostamise võimalust;

Lisainfo

Vahetuse vanemat vajatakse Jõhvi kauplusesse (Keskväljak 6).

Tööpakkumise number
#176005

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
30. märts 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaata rohkem