Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #180428

Vahetuse vanem (Jõgeva)

Firma nimi peidetud
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupluse töö efektiivne ja majanduslikult kasumlik juhtimine
  • vahetuse vanemate, teenindajate ja muu kaupluse personali töö korraldamine ja juhtimine
  • töögraafikute koostamine, tööaja arvestuse pidamine
  • kauba tellimuste koostamine ja edastamine kesklattu või hankijatele
  • kaupade vastuvõtmise ja saatedokumentide kontrolli tagamine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgem haridus või selle omandamine
  • töökogemus kaubanduse valdkonnas
  • nõutav on eesti keele oskus kõnes ja kirjas (kasuks tuleb vene keele oskus)
  • arvutiga töötamise kogemus
  • ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • konkurentsivõimelist ja töötulemustele orienteeritud töötasu
  • ettevõttesisest arenguvõimalust
  • suurepärast eneseteostamise võimalust

Lisainfo

Vahetuse vanemat vajatakse kauplusesse Tähe tn 10a, Jõgeva.

Tööpakkumise number
#180428

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaata rohkem