Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171507

Vahetuse vanem (Jõgeva)

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- vahetuse jooksul kaupluse töökorraldust ja nõutavatest seadustest kinnipidamise tagamine
- kaupade tellimine, vastuvõtt, müügiloleku tagamine ning vajadusel väljapanek müügisaalis
- laovarude jälgimine ja inventuuride läbiviimine
- töötajate töögraafikute koostamine

Ootused kandidaadile

- töökogemus jaekaubanduses
- kaubanduse korraldamisega seotud normatiivaktide tundmine
- oskus teisi suunata, iseseisvus, aktiivsus
- eesti ja vene keele oskus
- hea arvutikasutamise oskus

- kiiret tööalase karjääri ja enesearengu võimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- dünaamilist ja vastutusrikast tööd parimas meeskonnas
- hindamatut praktilist töökogemust
- võimalust saada oma alal tipptegijaks
- motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#171507

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2008

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku 437 kauplust Leedus, Lätis, Eesti ja Bulgaarias. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem