https://www.cvkeskus.ee/177542

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177542

Vahetuse vanem ja höövlimeister

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vahetuse vanem organiseerib vahetuse tööd ja osaleb ka ise aktiivselt tööprotsessis.
Höövlimeister tegeleb höövliseadistamise ja juhtimisega.


Ootused kandidaadile

abivalmidus
positiivne ellusuhtumine
soov õppida ja areneda koos ettevõttega
tehniline taiplikkus


Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
töötasu vastavalt töötulemustele
arengu- ja eneseteostusvõimalusi


Tööpakkumise number
#177542
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Vahetuse vanem ja höövlimeister
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!