Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295119

VAHETUSE VANEM COMARKETIS

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • oma vahetuse töötajate igapäevase töö korraldamine, kaupluse juhataja asendamine;
  • kaubavarude juhtimine ja inventuuride läbiviimine;
  • andmesisestus ja müügiprogrammi haldus;
  • sularaha käitlemine ja inkassatsioon.

Ootused kandidaadile

  • kõrg-, kesk- või kutsekeskharidus;
  • eelnev töökogemus jaekaubandusest või tööprotsesside juhtimisest;
  • väga hea organiseerimisoskus ning tulemustele orienteeritus;
  • väga hea pingetaluvus, iseseisvus ning vastutusvõime
  • hea suhtlemis- ja probleemide lahendamise oskus;
  • hea info töötlemise ning arvuti kasutamise oskus;
  • väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus tööalase suhtlemise tasandil.

  • stabiilset töösuhet, mitmekesist tööd ning põnevaid väljakutseid;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • huvi korral ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
  • palgaturgu jälgivat kompensatsioonipaketti.

Eeliseks on:
  • toidukaupade müügiga seonduvate protsesside ja asjaajamise tundmine.

Tööpakkumise number
#295119

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2012

ABC Supermarkets AS on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis opereerib kaupluseid Comarket ja Solaris Toidupood. Meie missiooniks on tekitada klientides positiivseid emotsioone ja olla neile lähedal. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning uudset lähenemist.

Vaata rohkem