Värsked tööpakkumised

Vahetuse ülem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91559

Tööpakkumise number

91559

Töö kirjeldus

Firma tootmisjuhile alluv vahetuse ülem juhib talle alluva vahetuse tööd tootmises, vastutab efektiivse töökorralduse ning tööohutuse tagamise eest, seisab hea toodangu kvaliteedi kontrollimise ning uute tootmistööliste väljaõppe korraldamise eest.
Vahetuse ülem jagab tootmisplaanist lähtuvalt töölistele tööülesandeid, kontrollib tööajast ja sisekorraeeskirjadest kinnipidamist ning osaleb aktiivselt tehase tootmis- ja tegevusplaanide koostamisel.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldusteks on:

  • Tootmistöö kogemus
  • Vähemalt keskharidus
  • Levinumate arvutiprogrammide (MS Office) kasutamise oskus
  • Eesti keele valdamine ning vene ja soovitavalt ka inglise keele valdamine suhtlustasemel
  • Täpsus
  • Järjekindlus
  • Hea suhtlemisoskus
  • Paindlikkus

Pakume võimalust realiseerida ennast maailma oma ala tippfirmas, mitmekülgset koolitust ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke enne 11.02.2007 oma avaldus koos CV ja palgasooviga faksile
667 1521 või aadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Palun lisage avaldusele märgusõna “SCAP / Vahetuse ülem”. Lähema info saamiseks helistage Mercuri Urvalisse telefonil 667 1520.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2007

SCA Packaging Estonia kuulub rahvusvahelisse kontserni SCA Grupp, mis toodab ja müüb hügieenitooteid, pakendamislahendusi ja trükipaberit nii isiklikuks kui ka tööstuslikuks kasutuseks. SCA Packaging toodab lainepappi ja lainepapist pakendeid rohkem kui 200 tehases 30 riigis üle maailma ning on lainepapist pakendite tootmises ja komplekssete ning paindlike pakkelahenduste pakkumises Euroopas liidrikohal. Lisainfo internetis www.sca.com ja www.scapackaging.com.