Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320325

Vahetuse meister

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmistööliste töö korraldamine
  • toodete kvaliteedinõuetele vastavuse kontroll
  • töötajate juhendamine

Ootused kandidaadile

  • töökogemus puidutööstuses ja/või erialane haridus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • tehniline taip
  • pingetaluvus
  • vastutusvõime

Ettevõte pakub

  • mitmekesist ja huvitavat tööd
  • püsivat töökohta
  • kindlat sissetulekut
  • väljaõpet
  • mitmesuguseid soodustusi
  • häid töötingimusi (transpordivõimalus, oma söökla)

Lisainfo

Lisainfo telefonil 322 9130, www.jeld-wen.ee või meie kontorist Arkna tee 1, Rakvere.

Tööpakkumise number
#320325

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. september 2013
Kuulutus sisestati:
17. september 2013

JELD-WEN Eesti AS on Euroopa suurima uste ja ukselahenduste tootja JELD-WEN Europe´i osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja JELD-WEN Inc. koosseisu. Rakveres asuva tehase peamisteks toodeteks on siseuksed ning ukselengid. Tehases töötab 3 vahetuses kokku üle 700 töötaja.
Täpsem info ettevõtte kohta meie kodulehel www.jeld-wen.ee.

Vaata rohkem