Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53247

Vahetuse meister

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- vahetuse töötajate töö korraldamine ja juhtimine
- tootmistööliste juhendamine ja tööaja arvestus
- toodangu tootmisse võtmise ja väljastamisega seotud dokumentatsiooni täitmine
- kvaliteedi eest vastutamine

Ootused kandidaadile

- arvuti kasutamise oskus (MS Excel, Word)
- valmisolek pingeliseks tööks
- hea suhtlemis- ja organiseerimisoskus

kasuks tuleb:
- tootmisettevõttes töötamise kogemus
- eelnev juhtimiskogemus
- tehnikaalane haridus

Ettevõte pakub

- huvitavat, stabiilset ja vastutusrikast tööd
- kaasaegset töökeskkonda
- tulemusliku töö eest väärilist palka
- koolitust kohapeal

Lisainfo

- töökoht asub Kiius (30 km Tallinnast)
- töö toimub vahetustes (vahetustes ca 10 töötajat)
- töötasu kokkuleppel

Tööpakkumise number
#53247