Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139145

Vahetuse lukksepp

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kergkruusatehase tootmisseadmete esmane hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

Valmisolek vahetustega tööks, kohusetundlik töössesuhtumine. Eeldame traktoriga sõidu oskust.
Kasuks tulevad keevitaja oskused ja traktoristi load.

Kaasaegset töökeskkonda, huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, enesetäiendamise võimalusi, kindlat sissetulekut ning mitmeid soodustusi.

Töökoht asub Häädemeestel, Pärnumaal.

Tööpakkumise number
#139145

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2008

ABB AS kuulub juhtivasse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 110 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti enam kui 1000 inimest.

Vaata rohkem