Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531554

Vahetuse juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Vahetuse töö korraldamine, jooksvate probleemide lahendamine;
- Toodangu kvaliteedi ja standarditele vastavuse kontrolli korraldamine;
- Tooraine kasutamise kontrolli korraldamine;
- Uute toodete juurutamine koostöös tootejuhiga;
- Valmistoodangu ladustamise kontroll;
- Inventuuride läbiviimine;
- Dokumentatsiooni (valmistoodang, kaolehed, seirelehed, tööajatabel) täitmine;
- Toodangu kvaliteedi pideva kontrolli teostamine;
- Enesekontrollisüsteemi nõuetest kinnipidamine ja rakendamine päevaülesannetest lähtudes;
- Jooksvate ülesannete täitmine, eriprojektides osalemine (catering).

Ootused kandidaadile

- eelnev juhtimiskogemus;
- võimekus juhtida inimesi ja protsesse;
- isiklik motiveeritus ja vastutusvõime;
- koostöövalmidus ja orienteeritus meekonnatööle;
- otsustus- ja vastutusvõime;
- hea eesti ja vene keele oskus;
- suhtlus- ja läbirääkimisoskus, täpsus, stressitaluvus;
- arvutikasutusoskus (MS Office).

Ettevõte pakub

- sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat meeskonda;
- tööd organisatsioonis, kus väärtustatakse inimest ja tema tööd;
- kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid;
- erialast täiendkoolitust;
- liitumise võimalust Spordiseltsiga, saad tasuta kui ka soodustingimustel sportimisvõimalusi.

Graafikuks on pikk ja lühike nädal 7:00-19:00.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Lasnamäel, Taevakivi 7B.

Tööpakkumise number
#531554

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4.5 - 5.7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. mai 2018
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2018

Kulinaaria OÜ on juhtiv Eestimaine toidutööstusettevõte, mis valmistab laias valikus maitsvaid valmistoite, salateid, magustoite, kondiitri- ja peolauatooteid.Lisaks pakub Gurmee Catering peokorralduse täisteenust. Tootmine asub Tallinnas ja annab tööd ligi 300 inimesele. Selveri Köök ja Gurmee Catering on Kulinaaria OÜ kaubamärgid.

Vaata rohkem