Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242435

Vahetuse juht (sorteerimisgrupp)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sorteerimise grupis töö operatiivne organiseerimine oma vahetuse ajal.
Sorteerimise grupis töötajate juhtimine oma vahetuse ajal, otseste korralduste andmine tööprotsesside täitmiseks.
Tööülesannete jagamine töötajatele ning nende täitmise kontrollimine, vajadusel inimeste teisele tööülesandele suunamine.
Vajalike andmete ja statistika kogumine ning aruannete koostamine.
Sorteerimisliiniga sorteerimisel kvaliteedi jälgimine, vajadusel töötajate juhendamine kvaliteedi tagamiseks.

Ootused kandidaadile

Keskharidus
Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, vene keel oskus suhtlustasandil
Hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus
Oskus ja soov töötada meeskonnas
Kõrge pingetaluvus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas ettevõttes
Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
Täiendkoolitusi
Sõbralikku kollektiivi
Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töö on graafiku alusel E-R (vahetused 07.30-16.00, 15.30-00.00 või 19.30-04.00). Töö asukoht Pallasti 28, Tallinn.

Tööpakkumise number
#242435

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2011

Eesti Post on edukas ja kaasaaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi infologistika valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.

Vaata rohkem