Värsked tööpakkumised

Vaheseinte ja mööbli paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 287952

Tööpakkumise number

287952

Töö kirjeldus

Töö hõlmab vaheseinte-, akende-, uste- ja mööbli paigaldamist vastavalt objektidele. Töö toimub enamasti Eestis ja Soomes ning vähesel määral ka teistes skandinaavia maades. Töö käigus tuleb tooted transpordi vahendist transportida objektile ning seejärel paigaldada vastavalt joonistele.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame töökust ja mõtlemisoskust. Väga suureks plussiks on eelnev paigalduskogemus ükskõik millises meie poolt otsitavas valdkonnas.
Samuti sobivad kandideerima tisleri taustaga inimesed.
Nõutav on Eesti keele oskus.
Kasuks tuleb soome ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

aktiivset ja tegusat kollektiivi
arenemisvõimalusi
arenevat ja edumeelset meeskonda
arengu- ja eneseteostusvõimalusi
autokompensatsiooni
erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
ettevõttepoolset tuge
häid ja stabiilseid töötingimusi
head töökeskkonda arenevas ettevõttes
huvitavat ja vaheldusrikast tööd
kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
konkurentsivõimelist töötasu
palka vastavalt töötulemustele
sportimisvõimalusi
stabiilset palka
stabiilset tööd
stabiilset töökeskkonda

Lisainfo

Töötamine toimub enamasti 2-4 paigaldaja suuruses meeskonnas. Töövahendid on ettevõtte poolt ning kõik muud komandeeringuga või töö alased vajadused lahendab tööandja.
Töötaja ülesanne Mööbliekspert Paigalduses on tööd teha ning vastavalt sellele saab ta ka tasustatud.
Ettevõte on pidevas arengus, kes tugeva juhtkonna ning kokku kasvanud meeskonna toel otsib ning leiab pidevalt uusi kliente kellega koos edasi liikuda ja paigaldusmahte kasvatada.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2012
Brutopalk:
Alates 600 kuni 1200 EUR kuus
Lisainfo palga kohta:
;Palka mõjutab vägagi suurel määral inimeste oskus ja tahe tööd teha.

Mööbliekspert Paigaldus OÜ on pikaajalise paigalduskogemusega mööblit ja vaheseinu paigaldav ettevõtte, kes hindab kõrgelt oma töötajaid ja loob neile head võimalused töötamiseks. Ettevõttes töötab 39 inimest. Omame laia partnerite ringi, mis tagab igapäevase töö aastaringselt. Pakume oma töötajatele kindlat töökohta ja järjepidevat tööd. Mööblieksperdis töötades on tagatud stabiilsus. Juhtkond hindab töötahtelisi ja töökaid inimesi ning pakub omaltpoolt vastu kindlat juhtimist ja lubadustest kinni pidamist.