Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26737

Väetiste osakonna peainspektor ja osakonnajuhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on järelevalve teostamine väetiste tootmise ja turustamise üle Tallinnas ning Harju ja Rapla maakonnas.

Ootused kandidaadile

Vastavalt ametikohale:

  • kõrg- või keskeriharidus agronoomia, bioloogia või keemia erialal
  • eelnev juhtimiskogemus
  • autojuhilubade olemasolu ja sõidukogemus
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus põllumajandusvaldkonnas ja inglise keele oskus

Edukat kandidaati iseloomustavad ausus, täpsus ja kohusetundlikkus. Samuti hea suhtlemisoskus, meeskonnatöö valmidus ning pingetaluvus.

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset tööd
  • kaasaegseid töötingimusi
  • erialast täiendkoolitust
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Sakus.

Tööpakkumise number
#26737