Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184936

Väetiste analüüsi peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusuuringute Keskus Sakus pakub tööd väetiste analüüsi peaspetsialistile Agrokeemia laboris.
Tööülesanded on:
- väetiste keemiline analüüs (destillatsioon, gravimeetria, mahtanalüüs, ICP, pH-meetria jm
- proovide ettevalmistamine analüüsiks ( jahvatamine, märgtuhastamine, keetmine)

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- keemiaalast kõrgharidust
- eelnevat laboritöö kogemust
- inglise keele oskust vähemalt kesktasemel
- arvutikasutamise oskust vähemalt kesktasemel

Eneseteostamise võimalust, tööd kaasaegses ja arenevas laboris, häid kolleege.
Asutuse transport Saku-Tallinn-Saku

Lisainfo

Tööleping on tähtajaline lapsepuhkusel viibiva töötaja asendamiseks
Täpsem info Aivar Õispalu, labori juhataja, tel 6729115

Tööpakkumise number
#184936