https://www.cvkeskus.ee/526890

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Vabatahtlikuks Prantsusmaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 526890

Tööpakkumise number

526890

Töö kirjeldus

Otsime vabatahtlikku Euroopa vabatahtliku teenistuse projekti "Le Fai", mis toimub Le Saix's, Prantsusmaal. Vabatahtlikku oodatakse projektis alustama esimesel võimalusel aprilli jooksul (kestus 8 kuud).
Vabatahtliku ülesanneteks on erinevate töölaagrite läbiviimine, animatsiooniteemaliste töötubade korraldamine ja vabatahtliku teenistuse info jagamine.
Vaata juurde: www.continuousaction.ee
HUVI KORRAL TÄIDA SOOVIAVALDUS: https://goo.gl/7MLnoL


Nõudmised kandidaadile

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on huvi ja tahe teha vabatahtlikku tööd.
Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat).


Ettevõte pakub

Minnes vabatahtlikuks on tagatud järgnevad tingimused:
* Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm ning juhendamine tööülesannete täitmisel. Lisaks on korraldatud ettevalmistus MTÜ Continuous Action poolt enne projekti sõitmist.
* Projektis osalemisega ei kaasne kulusid: koolitused, kindlustus, elamine on vastuvõtva organisatsiooni poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud projektis ettenähtud piirmäära ulatuses.Asukoht:
Prantsusmaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
2. mai 2018
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Mittetulundusühing Continuous Action on vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev organisatsioon, mis ühendab endas elukestva õppe, võrdsete võimaluste pakkumise ning vabatahtliku tegevuse arendamisest ja korraldamisest huvitatud inimesi. Organisatsiooni tegevuse eesmärk on elukestva õppe võimaldamine ja võrdsete võimaluste pakkumine erinevatele sihtgruppidele sõltumata soost, sotsiaalsest seisundist ja vanusest nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.